לכל שאלה

אנא השאירו את הפרטים הבאים

אודות

שמי איריס קורן, מרצה ומנחת סדנאות לחידוש התשוקה לחיים.

אני מאמינה שישנה דרך שמאפשרת לכל אדם למצוא את האושר והשלווה בקלות, במהירות ובפשטות. אני ממשתי את זה בחיי ולכן חשוב לי להעביר את זה הלאה באמצעות הרצאות וסדנאות חווייתיות שמשלבות כלים פרקטיים לפי לואיז היי. את הסדנאות אני מעבירה בארגונים ובמסגרות פרטיות, ההשתתפות בהרצאות ובסדנאות ממלאה את המשתתף בחיוביות ושמחה אשר עוברת הלאה גם לכל הסובבים אותו.

לאחר שנים של מימוש עצמי, לימודים, תואר ראשון במדעי הרוח, תואר שני במנהל עסקים, מימוש זוגיות ומשפחה, מצאתי את עצמי חסרת סיפוק. על פניו היו לי את כל הסיבות לאושר אך הרבה פעמים הרגשתי חוסר חשק לקום בבוקר, וכשקמתי הרגשתי עייפות, תשישות וחוסר אנרגיה. לעיתים הרגשתי תחושת ריקנות ולא הצלחתי למצוא מה חסר. זה הוביל אותי לנסות שיטות רבות אחרות שלא הועילו, עד שהכרתי את שיטת רפא את חייך של לואיז היי ששינתה את חיי. האנשים הקרובים אלי נדהמו מהשינוי החיובי שחל בי, הצלחתי בזכות השיטה לפרוץ את הגבולות של עצמי בתחומים רבים. משם הדרך לקבלת הסמכה בשיטת לואיז היי הייתה טבעית וברורה לי.

אחרי 26 שנים במגזר הציבורי הבנתי שהיכולת לעזור לאחרים באמצעות הפצת שיטת לואיז היי היא הייעוד שלי.

אני יודעת היום שבאמצעות הפצת השיטה ניתן לעזור לאנשים להשיג את המטרות שלהם, לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגשים את התשוקות הכי גדולות שלהם בעוצמה ובמהירות שלא הכירו. אני מודה על הזכות לחולל שינוי בחיי אנשים ולתרום להם זה ממלא אותי בשמחה ובתחושת סיפוק אדירה.

זה הזמן להחזיר לעצמכם את התשוקה לחיים ולנשום אותם מחדש !

מחכה לכם לשמוע ממכם!
איריס

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support